Pořad bohoslužeb ve svatém týdnu
16.3.2017

Stavba roubené kaple sv. Zdislavy v Podhradí
25.2.2017

Detailní informace naleznete zde

Nabídka pravidelných návštěv starších a nemocných věřících
23.4.2016

Ohlášky farnosti

3. NEDĚLE POSTNÍ

SVÁTKY V TÝDNU:

pondělí: SLAVNOST SV. JOSEFA, SNOUBENCE PANNY MARIE
úterý:
středa:
čtvrtek:
pátek:
sobota: SLAVNOST ZVĚSTOVÁNÍ PÁNĚ

PŘÍŠTÍ NEDĚLE: 4. NEDĚLE POSTNÍ

MŠE SV. NA VESNICÍCH:

Ludkovice:středa 17:00 hod.
Biskupice:pátek 17:00 hod.
  • Dnes odpoledne se NEUSKUTEČNÍ KŘÍŽOVÁ CESTA NA KOMONEC s ohledem na nepříznivé počasí. Křížové cesty proběhnou v kostelích v obvyklých časech.
  • Zítra, na slavnost sv. Josefa, budou mše sv.: 7:00 v zámecké kapli, v 17:00 v Pozlovicích a v 18:15 v Luhačovicích.
  • V sobotu 25.3. na slavnost Zvěstování Páně budou mše sv. dle obvyklého pořadu bohoslužeb – 7:00 v zámecké kapli, v 17:00 v Pozlovicích. Mše sv. v pátek večer v Biskupicích i v Luhačovicích budou z vigílie slavnosti.
  • Denní stacionář Charity Sv. rodiny Luhačovice Vás srdečně zve na mši sv., která se bude konat ve středu 22.3. v 10:00 v kapli Panny Marie u Augustiánského domu.
  • V sobotu 25.3. na slavnost Zvěstování Páně se uskuteční Pouť za úctu k životu v Napajedlích. V sobotu 22.4. se bude konat v Praze Národní pochod pro život a rodinu. Modleme se společně za duchovní a morální obnovu v naší zemi. Více k těmto akcím na nástěnkách.
  • V neděli 26.3. v 15:00 se uskuteční za příznivého počasí pobožnost křížové cesty u pramene Viola.
  • Farnost v Brně-Lesné prosí o uspořádání sbírky papírových 50-korun na stavbu kostela. Do 1.4. je poslední možnost je vyměnit v ČNB. Po tomto datu již budou mít pouze sběratelskou hodnotu, a to nepatrnou.  Pokud takové bankovky ještě máte doma zapomenuté a chcete s nimi vykonat dobrou věc, přineste je na faru do Luhačovic nejpozději do čtvrtka 23.3., abychom je stihli včas odeslat a v Brně je stihli včas vyměnit.
  • O víkendu 24.-26.3. proběhne Triduum Modliteb matek:

-V Pozlovicích: v pátek v 17.00 křížová cesta; v sobotu v 17.00 mše sv., po ní adorace; v neděli ve 14:30 chvály.

• Příští týden v noci ze soboty 25.3. na neděli 26.3. dojde ke změně času na letní, budeme vstávat o hodinu dříve.
  • Pořad bohoslužeb zůstává do Velikonoc zimní. Ve Svatém týdnu (od Květné neděle) budou nějaké změny, více viz nástěnky a webové stránky farnosti. Po Velikonocích bude platit letní pořad bohoslužeb s výjimkou Kladné-Žilín, kde mše sv. budou po celý rok v 17:00.
  • Mládež našich farností Vás srdečně zve v sobotu 1. dubna na arcidiecézní setkání mládeže, které se uskuteční ve Zlíně. Z našeho děkanátu bude také vypraven autobus, na který je potřeba se přihlásit již do 23. 3. 2017. Přihlašovat se můžete na internetových stránkách www.Animak.cz. Více informací u našich animátorů.
  • KŘÍŽOVÉ CESTY se konají v postní době:

v Luhačovicích:   čtvrtek  16:30 pro děti

pátek   17:30

neděle  16:15

v Pozlovicích:      čtvrtek  17:30 pro děti

neděle  14.30

• Vzadu v kostele je rozpis na vedení křížových cest, můžete se již zapisovat.

Aktualizace 18.3.2017